Ostrów Glide Lipiec

Klasa klub A

Imię Nazwisko Aeroklub Szybowiec IGC RL Wpisowe
1 Paweł Bandurski Aeroklub Warszawski Standard Cirrus 0
2 Przemysław Bartczak 61
08-05-2019
3 Adam Biały Radom - 3441
4 Gerhard Cieply Leszno LS1-f neo 0
20-06-2019
5 Tymoteusz Dolata Leszczyński ASW 19 2340
07-07-2019
6 Łukasz Florkowski Aeroklub Ostrowski Jantar STD 2 406
09-06-2019
7 Paweł Głowacki C-101 Pegase 413
27-05-2019
8 Mirosław Hercog Aeroklub Poznański Jantar std2 375
9 Wojciech Izdebski Gdański Jantar std 3 2088
14-06-2019
10 Julian Izydorczak Aeroklub Warszawski Pegase 4265
10-07-2019
11 Marek Kamoś Poznański Jantar Std 3 817
12 Łukasz Kołodziej Rzeszowski Jantar Std 2 0
13 Marta Marszałek Gliwicki Jantar Std 2 1328
09-07-2019
14 Bartosz Orchel Szybowcowy Szczecin DG-300WL 3891
10-07-2019
15 Karol Pawlicki stalowowolski Jantar Std 3 557
24-05-2019
16 Dariusz Pietraszkiewicz Szybowcowy Szczecin SZD-55 SP-3637 4105
17 Przemek Urbanski Szybowcowy Szczecin Pegase90 0
02-07-2019
18 Zenon Wajda Aeroklub Ziemi Jarosławskiej Jantar St 208 108
19 Stanisław Wujczak Leszno Jantar Std 3 146
27-05-2019

Krajowe Zawody Szybowcowe

Klasa 18-metrowa

Imię Nazwisko Aeroklub Szybowiec IGC RL Wpisowe
1 Maciej Adamski Leszno LAK 19T 43
13-06-2019
2 Joanna Biedermann Aeroklub Nadwislanski . 291
06-06-2019
3 Juliusz Bohatyrewicz Nadwiślański Ventus 2CT - 18m 1000
11-06-2019
4 Janusz Centka Leszczyński / KKGT ASG 29E 125
12-06-2019
5 Marek Chamera Aeroklub Nadwiślański JS-1b 1679
14-06-2019
6 Dariusz Czech STALOWOWOLSKI LAK19 18m 0
27-05-2019
7 Krzysztof Czyszewicz Wrocławski ASG 29E 0
10-06-2019
8 Paweł Frąckowiak Aeroklub Poznański LAK17Bfes/18m 847
12-06-2019
9 Mirosław Hołyś AZL JS1/18m 1463
10 Tomasz Hornik Nadwiślański / KKGT TBD 67
11 Michał Lewczuk A. Warszawski JS-1C 375
12 Andrzej Smielkiewicz Leszczynski ASG 29E 0
15-05-2019
13 Arkadiusz Stefańczyk Aeroklub Kielecki TBD 2163
10-06-2019
14 Marius Vinny Leszno ASG 29E 236
27-05-2019
15 Stanislaw Wrobel Radom ASH-26e 4000

XXV Szybowcowe Mistrzostwa Polski Kobiet