Zapisz się na zawody!

Zgłoszenie udziału
Klasa klub
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Wpisowe
1. Amélie AUDIER Cirrus Std. 326 Francja
2. Jakub Barszcz SZD-55 TK 46 Polska
3. Adam Biały TBD 3657 Polska
4. Tomasz Błaszczyk Jantar Std 0 Polska
5. Tadeusz Byrczek jantar std 3 1458 Polska
6. Maciej Całka Jantar std 3 JP2 419 Polska
7. Per Carlin LS1-f 292 Szwecja
8. Gerhard Ciepły LS 1-f 3037 Polska
9. Christian Deussen Jantar std 3 WL OD 2586 Niemcy
10. Tamas Ferenc LS3 398 Węgry
11. Łukasz Florkowski Jantar Std 2 400 Polska
12. Frane Franic ASW 24 WL HR3 3416 Chorwacja
13. Zbigniew Górecki LS1f 74 Polska
14. Łukasz Hałas Jantar Standard 2 2337 Polska
15. Antoine Havet TBA 122 Francja
16. Mirosław Hercog Jantar std 2 210 Polska
17. Wojciech Izdebski Jantar std3 1638 Polska
18. Mirek Izydorczak Pegasse 81 Polska
19. Piotr Jaszczuk ASW19B 962 Polska
20. Marek Kamoś Jantar Std 3 1404 Polska
21. Maciej Karczmarski Jantar std 3 1212 Polska
22. Agata Kaszczuk LS 1 F 1170 Polska
23. Attila Korom ASW20 469 Węgry
24. Krzysztof Kowalczuk JANTAR 3 STD 999 Polska
25. Przemysław Kucharski Jantar std 2 1321 Polska
26. Jacek Lenkiewicz DG-101G 4507 Polska
27. Michał Lewczuk TBC 180 Polska
28. JAN LIDKE Mini-Nimbus 9999 Polska
29. Niklas Lofgren Std.cirrus 550 Szwecja
30. Wojciech Lorenc Jantar 0 Polska
31. Eugeniusz Marcinkowski Jantar Std 99999 Polska
32. Kamil Marczuk Brawo 1305 Polska
33. Maciej Michalak Jantar Std 3 2594 Polska
34. Jerzy Mikołajczyk Ls 4 2080 Polska
35. Bartlomiej Neroj DG100 3741 Polska
36. Krzysztof Nowak Jantar std 2 1364 Polska
37. NORBERT ORLOWSKI Discus CS 9999 Polska
38. Krzysztof Pieńkowski LS4 988 Polska
39. Tomasz Radoszewski Jantar Std.2 1608 Polska
40. Pawel Roman Jantar Std. 3 1490 Polska
41. Tomasz Rubaj SZD-55 TBA 222 Polska
42. Magali Russier Corcy Std.cirrus 337 Francja
43. Krzysztof Rycerz Jantar standard 3 X1 795 Polska
44. Marek Sawczuk Jantar Std 3 428 Polska
45. Sergei Serov Std. Cirrus 242 Rosja
46. Bogusław Sikora ASW19B 3185 Polska
47. Frantisek Sobek DG 100 708 Słowacja
48. Andrzej Sznajder Jantar std 3 2076 Polska
49. Marcin Szymura Jantar Std2 9999 Polska
50. Kinga Tchorz Jantar std 3 J9 1152 Polska
51. Aude Untersee 288 Francja
52. Robert Walachowski jantar standard 3594 Polska
53. Piotr Wojda Jantar std 2 953 Polska
54. Stanisław Wujczak Jantar Std 3 129 Polska
55. Dani Zaninovic Jantar Standard 3 HR1 3960 Chorwacja
56. Arkady Zapolski Jantar Std.3 3528 Stany Zjednoczone
Klasa 15-metrowa
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Wpisowe
1. Maciej Adamski LAK 19 T 694 Polska
2. Tibor Arpáš Ls-8t 1044 Słowacja
3. Arkadiusz Bajura Mini Nimbus C 1037 Polska
4. Łukasz Błaszczyk Discus 2a 31 Polska
5. Jan Boruvka Ventus C 15m 267 Czechy
6. Dariusz Czech Lak 19 15m 841 Polska
7. Adam Czeladzki Duo Discus xlt 77 Polska
8. Krzysztof Czyszewicz Lak17AT - 15m 2231 Polska
9. NAPOLEON.AUDIER Eric ARCUS T 571 Francja
10. Øjvind Frank Discus 2T 682 Dania
11. Paweł Frąckowiak LAK17B/15m 847 Polska
12. Marek Godlewski LS8 999 Polska
13. Thomas Gostner Ventus 2ax 270 Włochy
14. Thomas Gostner Ventus 2ax 270 Włochy
15. Łukasz Grabowski Diana 2 3 Polska
16. Zoltan Hamar Ventus2ax 472 Węgry
17. Marek Herbreder LS-8 531 Polska
18. Tomasz Hornik Diana 2 97 Polska
19. Piotr Jarysz ASG-29 142 Polska
20. Sebastian Kawa GP15 1 Polska
21. Zoltan Kore JS3 321 Węgry
22. Bogdan Kraśkiewicz Duo Discus 007 4481 Polska
23. Radek Krejcirik Ventus 2ax 106 Czechy
24. Jan Krzyzanowski LS8-a 1309 Polska
25. Cristián Marcaida Ventus 2 1388 Urugwaj
26. Dariusz Pietraszkiewicz DG808S 5000 Polska
27. Krzysztof Piotrowski Jantar2b 2591 Polska
28. Marius Pluscauskas Ventus 2ax 357 Litwa
29. Jakub Puławski TBD 130 Polska
30. Michael Rass ASG29Es 240 Austria
31. Mateusz Siodloczek Discus 2a 165 Polska
32. Leszek Staryszak Lak19t 539 Polska
33. Arkadiusz Stefańczyk ASG-29E 15m 137 Polska
34. Paweł Stułkowski ASW-24 971 Polska
35. Łukasz Szczepaniak ASW-27b 908 Kanada
36. Andrzej szczerba diana 2 625 Polska
37. Timothy Taylor TBD 1514 Stany Zjednoczone
38. Ingo Trentelj ASW 24 560 Niemcy
39. Marius Vinny Discus 2a 260 Polska
40. Anna Zadrożna LS-6 1250 Polska
41. Mateusz Zakrzewski SZD-55-1 506 Polska