Klasa Klub B

Imię Nazwisko Aeroklub Szybowiec PL RL IGC RL Wpisowe
1 Wiktor Czubski Aeroklub Ziemi Zamojskiej
2 Tomasz Siedlar Gdański Puchacz
3 Mikołaj Tołkacz Aeroklub Łódzki
4 Grzegorz Żybura Aeroklub Ziemi Jarosławskiej Grob G-103 Twin II

Klasa Standard

Imię Nazwisko Aeroklub Szybowiec PL RL IGC RL Wpisowe
1 Maciej Adamski Leszczyński LAK 19T
15-05-2017
2 Cezariusz Człapiński Aeroklub Łódzki Jantar Standard 3
3 Pawel Glowacki Leszno C-101 Pegase
4 Marek Herbreder ? SZD-55 Promyk
5 Jakub Puławski Aeroklub Ostrowski Discus 2a
6 Norbert Alin Scarlat Romanian Airclub Discus 2a
7 Leszek Staryszak Warszawski LAK-19T
8 Paweł Stułkowski Leszno ASW-24
9 Robert Ślęczkowski Aeroklub Ziemi Lubuskiej
10 Hornik Tomasz Nadwiślański
28-04-2017
11 Pop Victor-Alex Romanian airclub Discus 2a
12 Marius Vinny Leszczynski
13 Kamil Wójcik Włocławski LS-4
14 Marcin Zakrzewski Bielsko-Bialski Jantar st3

Klasa Klub A

Imię Nazwisko Aeroklub Szybowiec PL RL IGC RL Wpisowe
1 Aliaksandr Babkevich Bobruisk aeroclub
2 Ryszard Bendkowski Warszawski Jantar std 2
3 Adam Biały Częstochowski Jantar Standard 3
4 Maciej Borowik Aeroklub Gdański DG-200
5 Maciej Całka OSTROWSKI Jantar std3
6 Marcin Ciepliński Aeroklub Stalowowolski Jantar std 3
26-05-2017
7 Gerhard Ciepły Aeroklub Leszczyński LS1-f
09-05-2017
8 wojciech Fajga bydgoski SZD-55-1
15-05-2017
9 Łukasz Florkowski Aeroklub Ostrowski Jantar std2
16-05-2017
10 Marcin Gamalczyk Aeroklub Poznański Jantar std 2
11 Niko Goliński Aeroklub Wrocławski Jantar std2/3
29-05-2017
12 Zbigniew Górecki Łódź LS1f
28-04-2017
13 Marek Grzegorzewicz warszawski Jantar Standard
14 Mirosław Hercog Aeroklub Poznański Jantar std2
03-05-2017
15 Mirek Izydorczak WARSZAWSKI
16 Mirek Izydorczak WARSZAWSKI
17 Piotr Jaszczuk Dęblin ASW 19B
27-04-2017
18 Marek Kamoś Poznański Jantar Std 3
19 Maciej Karczmarski Aeroklub Warszawski Jantar SDT 3
20 Agata Kaszczuk Wrocław LS 1 F
21 Agata Kobylińska Aeroklub Nadwiślański/ KNL PW Jantar Std
03-05-2017
22 Jacek Lenkiewicz Aeroklub Gdański DG-101G
28-04-2017
23 Michał Lewczuk A. Warszawski
04-05-2017
24 Artur Lonczuk Aeroklub Nadwiślański / KNL PW SZD-48-3
03-05-2017
25 Zbigniew Lutowski Bydgoski
03-05-2017
26 Przemek Łośko Aeroklub Częstochowski SZD-41
27 Maciej Michalak Aeroklub Ostrowski Jantar Std 3
27-04-2017
28 Jarosław Michaluk Radomski Jantar 3 std
27-04-2017
29 Jerzy Mikołajczyk AZM Jantar std 2
10-04-2017
30 Bartlomiej Neroj ŁÓDZKI DG100
21-04-2017
31 Marek Norbert Aeroklub Warszawski Jantar Std
06-06-2017
32 Daniel Nowicki Aeroklub Bydgoski
27-03-2017
33 Karol Pawlicki Stalowowolski Jantar Std 3
08-05-2017
34 Krzysztof Pienkowski Bielsko Bialski ASW20F WL
03-05-2017
35 Fryderyk Rzymanek Aeroklub Radomski Jantar Std 3
36 Bogusław Sikora Nowy Targ Jantar std.3
08-05-2017
37 Karol Skarżyński Ostrowski Jantar Std 3
05-06-2017
38 Andrzej Szczerba leszno szd-55 promyk
05-05-2017
39 Szilard Szekely Romanian Airclub Jantar std 1
40 Andrzej Sznajder leszczyński Jantar std 3
23-05-2017
41 Wojciech Średniawa Akademicki Ośrodek Szybowcowy PRz Discus CS
42 Kinga Tchorz Nadwiślański Jantar Std 2
03-05-2017
43 Wojciech Wojtaczka Podhalański
44 Tadeusz Wrona Leszczyński Jantar Std
45 Stanislaw Wujczak Leszno Jantar Std 3
18-04-2017
46 Mirosław Wysocki AZL
24-04-2017
47 Arkady Zapolski Aeroklub Ziemi Jarosławskiej