Zapisz się na zawody!

Zgłoszenie udziału
Klasa klub
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Wpisowe
1. Robert Walachowski jantar standard 3594 Polska
2. Maciej Michalak Jantar Std 3 2594 Polska
3. Jerzy Mikołajczyk Ls 4 2080 Polska
4. Niklas Lofgren Std.cirrus 550 Szwecja
5. Arkady Zapolski Jantar Std.3 3528 Stany Zjednoczone
6. Gerhard Ciepły LS 1-f 3037 Polska
7. Mirosław Hercog Jantar std 2 210 Polska
8. Magali Russier Corcy Std.cirrus 337 Francja
9. Per Carlin LS1-f 292 Szwecja
10. Krzysztof Nowak Jantar std 2 1364 Polska
11. Bartlomiej Neroj DG100 3741 Polska
12. Adam Biały TBD 3657 Polska
13. Maciej Całka Jantar std 3 JP2 419 Polska
14. Piotr Jaszczuk ASW19B 962 Polska
15. Andrzej Sznajder Jantar std 3 2076 Polska
16. JAN LIDKE Mini-Nimbus 9999 Polska
17. Wojciech Lorenc Jantar 0 Polska
18. Jacek Lenkiewicz DG-101G 4507 Polska
19. Łukasz Hałas Jantar Standard 2 2337 Polska
20. Tomasz Radoszewski Jantar Std.2 1608 Polska
21. Stanisław Wujczak Jantar Std 3 129 Polska
22. Tomasz Błaszczyk Jantar Std 0 Polska
23. Aude Untersee 288 Francja
24. Łukasz Florkowski Jantar Std 2 400 Polska
25. Marek Kamoś Jantar Std 3 1404 Polska
26. Dani Zaninovic Jantar Standard 3 HR1 3960 Chorwacja
27. Frane Franic ASW 24 WL HR3 3416 Chorwacja
28. Tamas Ferenc LS3 398 Węgry
29. Attila Korom ASW20 469 Węgry
30. Sergei Serov Std. Cirrus 242 Rosja
31. Antoine Havet TBA 122 Francja
32. Bogusław Sikora ASW19B 3185 Polska
33. Amélie AUDIER Cirrus Std. 326 Francja
34. Zbigniew Górecki LS1f 74 Polska
35. NORBERT ORLOWSKI Discus CS 9999 Polska
36. Jakub Barszcz SZD-55 TK 46 Polska
37. Marek Sawczuk Jantar Std 3 428 Polska
38. Frantisek Sobek DG 100 708 Słowacja
39. Pawel Roman Jantar Std. 3 1490 Polska
40. Mirek Izydorczak Pegasse 81 Polska
41. Piotr Wojda Jantar std 2 953 Polska
42. Krzysztof Kowalczuk JANTAR 3 STD 999 Polska
43. Marcin Szymura Jantar Std2 9999 Polska
44. Kinga Tchorz Jantar std 3 J9 1152 Polska
45. Tomasz Rubaj SZD-55 TBA 222 Polska
46. Przemysław Kucharski Jantar std 2 1321 Polska
47. Agata Kaszczuk LS 1 F 1170 Polska
48. Michał Lewczuk TBC 180 Polska
49. Eugeniusz Marcinkowski Jantar Std 99999 Polska
50. Tadeusz Byrczek jantar std 3 1458 Polska
51. Kamil Marczuk Brawo 1305 Polska
52. Wojciech Izdebski Jantar std3 1638 Polska
53. Christian Deussen DG100 2586 Niemcy
54. Krzysztof Rycerz Jantar standard 3 X1 795 Polska
55. Krzysztof Pieńkowski LS4 988 Polska
Klasa 15-metrowa
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Wpisowe
1. Łukasz Szczepaniak ASW-27b 908 Kanada
2. Anna Zadrożna LS-6 1250 Polska
3. Dariusz Czech Lak 19 15m 841 Polska
4. Mateusz Siodloczek Discus 2a 165 Polska
5. Arkadiusz Bajura Mini Nimbus C 1037 Polska
6. Marek Godlewski LS8 999 Polska
7. Marek Herbreder LS-8 531 Polska
8. Radek Krejcirik Ventus 2ax 106 Czechy
9. Jan Boruvka Ventus C 15m 267 Czechy
10. Marius Vinny Discus 2a 260 Polska
11. Jakub Puławski TBD 130 Polska
12. Ingo Trentelj ASW 24 560 Niemcy
13. Timothy Taylor TBD 1514 Stany Zjednoczone
14. Zoltan Hamar Ventus2ax 472 Węgry
15. Zoltan Kore JS3 321 Węgry
16. Krzysztof Czyszewicz Lak17AT - 15m 2231 Polska
17. Øjvind Frank Discus 2T 682 Dania
18. Thomas Gostner Ventus 2ax 270 Włochy
19. Tomasz Hornik Diana 2 97 Polska
20. Thomas Gostner Ventus 2ax 270 Włochy
21. Leszek Staryszak Lak19t 539 Polska
22. Cristián Marcaida Ventus 2 1388 Urugwaj
23. Dariusz Pietraszkiewicz DG808S 5000 Polska
24. Andrzej szczerba diana 2 625 Polska
25. Paweł Stułkowski ASW-24 971 Polska
26. Michael Rass ASG29Es 240 Austria
27. Paweł Frąckowiak LAK17B/15m 847 Polska
28. Adam Czeladzki Duo Discus xlt 77 Polska
29. Mateusz Zakrzewski SZD-55-1 506 Polska
30. Marius Pluscauskas Ventus 2ax 357 Litwa
31. Maciej Adamski LAK 19 T 694 Polska
32. Krzysztof Piotrowski Jantar2b 2591 Polska
33. Jan Krzyzanowski LS8-a 1309 Polska
34. Łukasz Błaszczyk Discus 2a 31 Polska
35. Piotr Jarysz ASG-29 142 Polska
36. Sebastian Kawa Diana 2 1 Polska
37. Tibor Arpáš Ls-8t 1044 Słowacja
38. Arkadiusz Stefańczyk ASG-29E 15m 137 Polska