Zapisz się na zawody!

Zgłoszenie udziału
Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa klub
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Gerrard Dale Libelle Std 528 77 Wielka Brytania
2. Darius Liaugaudas Pegase 101A PL 214 Litwa
3. Wolli Beyer Libelle H301 YYY 116 Niemcy
4. Aliaksandr Babkevich TBA TBA 1209 Białoruś
5. Niklas Löfgren Cirrus Std A1 550 Szwecja
6. Andrej Lebedev ASW-20 WU 393 Litwa
7. Rasmus Ørskov LS-1f 1F 127 Dania
8. Per Carlin LS-1f G7 292 Szwecja
9. Jaume Prats Libelle Std JC 2048 Hiszpania
10. Sabrina Vogt Libelle Std MT 53 Niemcy
11. Vinko Soljan ASW 19B HR2 0 Chorwacja
12. Tim Fletcher Libelle Std TP 172 Wielka Brytania
13. Dani Zaninovic Jantar std 3 HR1 3960 Chorwacja
14. Frank Hiemstra Cirrus Std 74 393 Holandia
15. Jakub Barszcz SZD-55 TK 46 Polska
16. James Crowhurst ASW 19b PG 163 Australia
17. Michael Westbrook ASW 19 J1 1580 Stany Zjednoczone
18. Ivan Novak Cirrus Std DI 101 Czechy
19. Jonas Langenegger LS-4 WG 2173 Szwajcaria
20. Attila Korom ASW 20 MC 460 Węgry
21. Tim Kuijpers tba TBA 52 Holandia
22. Jan Rothardt LS-1d 6H 11 Niemcy
23. Ferenc Tamas LS-3 1A 398 Węgry
24. Peter Bertels Libelle Std TBA 919 Belgia
25. Jaroslav Tomaňa Cirrus Std SN 121 Czechy
26. Luca Urbani Cirrus Std C71 273 Włochy
27. Boris Žorž Cirrus Std IPF 76 Słowenia
28. Sergei Serov Cirrus Std 75 242 Rosja
29. Frantisek Sobek DG 100 G1 708 Słowacja
30. Simone Selvini Cirrus Std 2S 591 Włochy
31. Boyd Willat ASW 19 JAY 728 Stany Zjednoczone
32. Frederic Hoyeau Cirrus Std C12 186 Francja
33. Jozef Kozar LS-1f MF 99 Słowacja
34. Javier Gaude Ls-4 TBA 513 Argentyna
35. Eric Bernard Cirrus Std C11 9 Francja
36. Simon Gantner LS-4a MN 913 Szwajcaria
37. Krzysztof Wiercioch SZD-55 M2 873 Kanada
38. Allan Barnes LS-1f TBA 94 Australia
39. Juha Vainikka Jantar std 3 T5 1636 Finlandia
40. Nick Fremau TBA ZS 812 Belgia
41. Felipe Girado LS-4 TBA 0 Argentyna
42. Sviatoslav Roublev Discus G3 576 Dania
43. Vladimir Radovskiy Cirrus Std XII 776 Białoruś
44. Aldo Rodríguez Asw-20 70 905 Hiszpania
45. Mario Schupfer ASW-15b MS 265 Austria
46. David Richter-Trummer Libelle H301 RT 474 Austria
47. Sergey Klyuev Jantar std 3 SK 248 Rosja
48. Tomasz Rubaj SZD-55 A8 222 Polska
49. Antti Koskiniemi Cirrus Std AK 651 Finlandia
Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa 15-metrowa
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Jan Hald Ventus 2cT I 462 Dania
2. Tim Scott ASG 29 Z3 73 Wielka Brytania
3. Kristian Roine ASG 29E WS 114 Finlandia
4. Luke Szczepaniak ASW 27b 2W 908 Kanada
5. Adam Woolley JS 3 TBA 153 Australia
6. Alexander Späth Ventus 2ax AS 141 Niemcy
7. Mike Hürlimann Ventus 2a HQ 674 Szwajcaria
8. Jan Omsels Ventus 2ax FH 61 Niemcy
9. Christophe Ruch JS 3 FM 36 Francja
10. Maximilian Seis JS 3 FQ 162 Francja
11. Timothy Taylor ASW 27B T6 1556 Stany Zjednoczone
12. Fernando Silva ASW 27 FS 799 Stany Zjednoczone
13. André Emmanuel Litt Ventus 2bx MM 149 Belgia
14. Ondrej Bordovsky ASG 29E QZ 295 Czechy
15. Zoltan Kore JS3 TBA 321 Węgry
16. Zoltan Hamar Ventus 2ax 5A 472 Węgry
17. Harri Hirvola Ventus 2a EH 106 Finlandia
18. Sebastian Luengo Ventus 2a TBA 0 Argentyna
19. Jeroen van Dijk ASW 27 TBA 872 Holandia
20. Vitalii Borovik GP-15E VB 567 Rosja
21. Daan Spruyt ASW 27 FS 233 Belgia
22. Andreas Lutz Ventus 3T 3V 80 Austria
23. Derren Francis Ventus 3 F2 208 Wielka Brytania
24. Francisco Ortega ASW 27 27B 394 Hiszpania
25. Sergei Morozov ASG 29 XG 455 Kanada
26. Radek Krejcirik Ventus 2ax AX 106 Czechy
27. Thomas Gostner Ventus 2ax GT 270 Włochy
28. Øjvind Frank Ventus EK 682 Dania
29. Michael Rass ASG-29 Es MR 237 Austria
30. Vasily Erofeev Ventus 2cx TBA 936 Rosja
31. Carlos González de Herrero ASW 27B 7A 1264 Hiszpania
32. Nico Jägli LS-6a WL NJ 2100 Szwajcaria
33. Cristián Marcaida Ventus 2 TBA 1382 Urugwaj
34. Matias Pasztor Ventus 2b MW 309 Argentyna
35. Attie Jonker JS 3 OG 70 Południowa Afryka
36. Vitautas Sabeckis TBA TBA 192 Litwa
37. Gvidas Sabeckis TBA TBA 316 Litwa
38. Uys Jonker JS 3 TBA 33 Południowa Afryka
39. Vladimir Foltin TBA TBA 729 Słowacja
40. Sebastian Kawa GP-15 TBA 1 Polska
41. Łukasz Grabowski Diana 2 KK 40 Polska
42. Martin Fürješ Ventus 2b VI 1479 Słowacja
Oznaczenia zgłoszeń:
– zgłoszony online (niepotwierdzony)
– zgłoszony przez NAC (brak wpisowego)
– zaakceptowany
Klasa standard
Imię i nazwisko Szybowiec Znak konkursowy Kraj Status
1. Mogens Hoelgaard Discus 2a AX 406 Dania
2. Poul Kim Larsen Discus 2a D2 691 Dania
3. David Bromley LS-8 F1 182 Wielka Brytania
4. Pascal Brunner Discus 2b PB 1811 Szwajcaria
5. Miloslav Cink LS-8b JB 26 Czechy
6. Marvin Huss Discus 2b YU 0 Stany Zjednoczone
7. Petri Sucksdorff LS-8 ES 272 Finlandia
8. Guillaume Girard Discus 2a LV 17 Francja
9. Frane Franic ASW 24 WL HR3 3416 Chorwacja
10. Anton Minskiy LS-8 A 523 Rosja
11. Norbert Alin Scarlat Discus 2a YB 148 Rumunia
12. Sandor Laurinyecz Discus 2ax HUN 314 Węgry
13. Dawid Pretorius LS-8 TBA 1418 Południowa Afryka
14. Victor-Alex Pop Discus 2a YA 650 Rumunia
15. Maros Divok Discus 2b DI 204 Słowacja
16. Dominik Jančik LS-8 SI 474 Słowacja
17. Aude Grangeray Discus 2a JPA 50 Francja
18. Jim Lee Discus 2b MK 2889 Stany Zjednoczone
19. Pavel Loužecký LS-8b FX 23 Czechy
20. Martin Schwab Discus 2a KG 1207 Austria
21. Jeroen Jennen LS-8 LT 150 Belgia
22. Howard Jones Discus 2a 6 328 Wielka Brytania
23. Björn Gintzel LS-8 neo SB 167 Niemcy
24. Mateusz Siodłoczek Discus 2a Y 166 Polska
25. Kilian Biechele LS-8 neo M1 86 Niemcy
26. Makoto Ichikawa LS-8 KS 19 Japonia
27. Nico Le Roux LS-8 IZ 1666 Południowa Afryka
28. Joris Vainius LS-8 P2 87 Litwa
29. Sjaak Selen Discus 2a 2S 92 Holandia
30. Łukasz Błaszczyk Discus 2a I 31 Polska
31. Cristian Franzini LS-8 AU 0 Argentyna
32. Tamás Vámosi Discus 2ax HAL 377 Węgry
33. Tizian Steiger Discus 2b TS 595 Szwajcaria
34. Pablo Vispe ASW-24 WL EX 819 Hiszpania
35. Jan-Ola Nordh Discus 2T TA 82 Szwecja
36. Richard Swanstrom Discus 2T IKI 246 Szwecja
37. Matthew Scutter Discus 2ax A1 35 Australia
38. Sjors van Loon LS-8 TBA 409 Holandia
39. Dennis Huybreckx Ls-8 CM 98 Belgia
40. Dmitriy Timoshenko Discus 2a DT 230 Rosja
41. Ray Stewart Discus AJ 459 Australia
42. Louis Bouderlique Discus 2a ET 6 Francja
43. Gonzalo Riera LS-8 W8 312 Argentyna
44. Juha Sorri Discus 2b JS 152 Finlandia
45. Vladas Motuza Discus 2a FL 87 Litwa
46. Guido Dalla Rosa Prati LS-8 FD 305 Włochy
47. Vittorio Pinni LS-8 GG 159 Włochy

Zgłoszenia według krajów

Kraj Kapitan Klasa klub Klasa 15-metrowa Klasa standard
1 Stany Zjednoczone 2 2 2
2 Belgia 2 2 2
3 Austria 2 2 1
4 Wielka Brytania 2 2 2
5 Finlandia 2 2 2
6 Rosja 2 2 2
7 Australia 2 1 2
8 Hiszpania 2 2 1
9 Czechy 2 2 2
10 Białoruś 2 0 0
11 Polska 2 2 2
12 Słowacja 2 2 2
13 Japonia 0 0 1
14 Argentyna 2 2 2
15 Dania 2 2 2
16 Francja 2 2 3
17 Włochy 2 1 2
18 Szwecja 2 0 2
19 Litwa 2 2 2
20 Południowa Afryka 0 2 2
21 Urugwaj 0 1 0
22 Rumunia 0 0 2
23 Niemcy 3 2 2
24 Szwajcaria 2 2 2
25 Holandia 2 1 2
26 Węgry 2 2 2
27 Kanada 1 2 0
28 Chorwacja 2 0 1
29 Słowenia 1 0 0