Ostrów Glide Lipiec

Club A class

First name Last name Aeroclub Glider IGC RL Entry fee
1 Paweł Bandurski Aeroklub Warszawski Standard Cirrus 0
2 Przemysław Bartczak 61
05/08/2019
3 Adam Biały Radom - 3441
4 Gerhard Cieply Leszno LS1-f neo 0
06/20/2019
5 Tymoteusz Dolata Leszczyński ASW 19 2340
07/07/2019
6 Łukasz Florkowski Aeroklub Ostrowski Jantar STD 2 406
06/09/2019
7 Paweł Głowacki C-101 Pegase 413
05/27/2019
8 Mirosław Hercog Aeroklub Poznański Jantar std2 375
9 Wojciech Izdebski Gdański Jantar std 3 2088
06/14/2019
10 Julian Izydorczak Aeroklub Warszawski Pegase 4265
07/10/2019
11 Marek Kamoś Poznański Jantar Std 3 817
12 Łukasz Kołodziej Rzeszowski Jantar Std 2 0
13 Marta Marszałek Gliwicki Jantar Std 2 1328
07/09/2019
14 Bartosz Orchel Szybowcowy Szczecin DG-300WL 3891
07/10/2019
15 Karol Pawlicki stalowowolski Jantar Std 3 557
05/24/2019
16 Dariusz Pietraszkiewicz Szybowcowy Szczecin SZD-55 SP-3637 4105
17 Przemek Urbanski Szybowcowy Szczecin Pegase90 0
07/02/2019
18 Zenon Wajda Aeroklub Ziemi Jarosławskiej Jantar St 208 108
19 Stanisław Wujczak Leszno Jantar Std 3 146
05/27/2019

Krajowe Zawody Szybowcowe

18-metre class

First name Last name Aeroclub Glider IGC RL Entry fee
1 Maciej Adamski Leszno LAK 19T 43
06/13/2019
2 Joanna Biedermann Aeroklub Nadwislanski . 291
06/06/2019
3 Juliusz Bohatyrewicz Nadwiślański Ventus 2CT - 18m 1000
06/11/2019
4 Janusz Centka Leszczyński / KKGT ASG 29E 125
06/12/2019
5 Marek Chamera Aeroklub Nadwiślański JS-1b 1679
06/14/2019
6 Dariusz Czech STALOWOWOLSKI LAK19 18m 0
05/27/2019
7 Krzysztof Czyszewicz Wrocławski ASG 29E 0
06/10/2019
8 Paweł Frąckowiak Aeroklub Poznański LAK17Bfes/18m 847
06/12/2019
9 Mirosław Hołyś AZL JS1/18m 1463
10 Tomasz Hornik Nadwiślański / KKGT TBD 67
11 Michał Lewczuk A. Warszawski JS-1C 375
12 Andrzej Smielkiewicz Leszczynski ASG 29E 0
05/15/2019
13 Arkadiusz Stefańczyk Aeroklub Kielecki TBD 2163
06/10/2019
14 Marius Vinny Leszno ASG 29E 236
05/27/2019
15 Stanislaw Wrobel Radom ASH-26e 4000

XXV Szybowcowe Mistrzostwa Polski Kobiet